Kopie - Pass Labs logo

 

Pass Labs kreslo

 

Je mě velkým potěšením představit v Naim studiu špičkové zesilovače americké firmy Pass Labs, která již působí na celosvětovém poli zesilovčů více než 20 let. Hlavním konstruktérem není nikdo jiný než legendární americký konstruktér Nelson Pass, který svou dosavadní práci publikuje v řadě periodik a zásadní konstruktérské řešení má taktéž řádně patentováno.

Firma Pass Labs sídlí v severní Kalifornii, kde probíhá výroba všech zesilovačů z dílů vyráběných z USA. Firma se od prvopočátku specializuje pouze na výrobu špičkových  dvoukanálových analogových zesilovačů převážně  pracujících ve třídě A,  předzesilovačů  a v posledních letech taktéž výrobou reprosoustav.

Zavedení této značky do mého portfólia jsem plánoval bezmála rok a tímto krokem bych rád otevřel úplně nové možnosti pro zanícené posluchače vysoce kavalitního zvuku. Na cestě ze  slunné Kalifornie jsou již první přístroje, které pocházejí  ze brusu nové série X.8 !!!

Neváhejte proto navštívit mé studio a přesvědčte se o jejich vynikající kvalitě zvuku společně s reproduktorovými reprosoustavami T.A.D. - Evolution One.

Zde nová série X.8 trvale k poslechu. 

Pass Labs prezent

 

 

 

cesta pro lepší SEO