Pospěšte si a zaregistrujte se u sázkové kanceláře Mostbet v České republice a získejte bonus k prvnímu vkladu na sportovní sázení nebo online kasinové hry. Pěkný design, příznivé kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry dělají z této platformy jednu z nejlepších na světě. A hraní v mobilní aplikaci Mostbet vám umožní sázet ze smartphonu, ať jste kdekoli!

 

Naim studio  bylo založeno  od 1.7.2011, kdy jsme se stali oficiálním prodejcem výrobků firem Naim Audio, Spendor, které bychom chtěli prezentovat v  bytovém studiu v Kopřivnici.

Od března roku 2012 jsem se stali autorizovaným prodejcem špičkové kabeláže NORDOST, která je ve světě považována jako ikona nejvyšší zvukové kvality. Je až neuvěřitelné,  jak obrovský zvukový přínos má tato kabeláž ve spojení s  komponenty Naim a reprosoustavami  nejen z mého portfólia. Neustále přibývá spokojených zákazníků.

1.10.2012 jsme zahájili prodej výrobků  portugalské značky VICOUSTIC, která se do hloubky zabývá výrobou akustických panelů pro domácí a profesionální aplikace.  

Jako referenci v reprosoustavách , jsme si po dlouhém uvážení vybrali nekompromisní japonskou firmu TAD, která se zabývá výrobou reprosoustav s vlastními konstrukčními principy, které zaručují velice věrný přednes(zcela nevídaný).

Od 1.5.2014 jsme znovu rozšířili portfólio o vysoce kvalitní výkonové zesilovače světoznáme americké firmy Pass Labs.

Od 1.10.2014 jsme hrdě převzali na svá bedra, prodej špičkových a cenově ještě dostupných reprosoustav anglické značky Harbeth, později reprosoustavy špičkové anglické firmy KEF.

Myšlenka proč zakládat další „ studio“, se zrodila v mé hlavě na základě téměř nemožného poslechu těchto špičkových značek zde na Moravě.

Jak jsem se k této práci dostal?

O Hifi se zajímám již více než 19 let a po tu dobu jsem se zúčasnil spousty highendových výstav jak u nás, tak v cizině. Taktéž pravidelně navštěvuji naše přední, poslechová studia. Udržuji si takto neustále přehled v tomto oboru a snažím se tak orientovat napříč  všemi výrobky různých značek.

Po pečlivém zvážení a několikaletých testech, jsem dospěl k názoru, že pro mě nejlepší volbou bude fa. Naim Audio, kterou již vlastním spokojeně několik let a která mě dokáže nejlépe zprostředkovat poslechový zážitek na špičkové úrovni.

V prostorách mého bytového studia tak budete mít možnost  kdykoliv   tento špičkový systém slyšet na vlastní uši tak, jak by tento systém mohl hrát i u Vás doma.

Mé osobní krédo?  Nabídnout  vysoce kvalitní zvuk, komplexně sladěné sestavy.

Především se chci zaměřit na celou výrobní sérii fa Naim Audio, která bude v nabízeném sortimentu klíčová a taktéž mám k této značce největší důvěru. Reprosoustavy Spendor a Proac budou pro doplnění výrobkového programu, ale tímto bych nerad jejich kvalitu snižoval. Časem možná rozšířím portfólio i o jiné značky.

Jsem však zastáncem, věnovat se raději menšímu počtu nabízených značek, ale nabídnout tak vetší množství komponentů k prezentaci a zajistit tak komplexní  servis.  Proto se budu vždy snažit, aby si případný zákazník mohl nabízené komponenty poslechnout a seznámit se s nimi osobně.

Chtěl bych  zákazníkům nabídnout především individuální přístup, s možností nejen poslechu tady u mě v domácím  studiu,  ale především Vám komponenty mohu předvést i u Vás doma, nainstalovat tak, aby vynikly jejich kvality a samozřejmostí by mělo být zapůjčení na pár dní, aby se zákazník přesvědčil o všech výhodách koupě.Taktéž Vám mohu pomoci s instalací reprosoustav ve Vaši poslechové místnosti, čí obýváku a nabídnout tak základní poradenství ohledně problematiky akustiky poslechové místnosti, které podložím základním proměřením.

Mým hlavním cílem je :  ŠŤASTNÝ A USMĚVAVÝ  MAJITEL SESTAVY NAIM :)

Tímto si dovoluji  pozvat, všechny nadšence našeho krásného koníčka k poslechu do bytového studia, kde budete mít možnost se seznámit s vícero výrobky od  fa. Naim Audio a jiné.

Těšíme se na Vaši návštěvu, Naim Studio.

 

Postupně jsem prošel téměř celým výrobkovém sortimentem fa Naim Audio a nyní používám trvale jako referenční systém tyto komponenty:

sestava 1.jpg

 

 

 
cd přehrávač Naim CDX2.2 + napájecí zdroj PS 555(DR)

referenční streamer + převodník Naim NDS + napájecí zdroj PS 555 (DR)

předzesilovač Naim NAC 252 + napájecí zdroj Supercap(DR)

koncový zesilovač Naim NAP 300 + napájecí zdroj NAPS300 + Nordost Tyr 2(novinka)

signálové kabely Nordost - Vahalla 2 + Tyr 2

digitální kabely Nordost - Valhalla

síťové kabely Nordost - Valhalla 2 + Tyr 2 + Frey 2

reproduktorové kabely Nordost - Valhalla 2 + Tyr 2

reprosoustavy TAD Evolution One + propojky Nordost reference jumpers

zásadní doplňky pro zkvalitnění zvuku Quantum - QX4, QX2, QV2, QK1, QB 8.

podložky pod přístroje Nordost - Sort Kones SK/TC (Titan), SK/BC(Bronze)

podložky pod reprosoustavy a stojany  Nordost Sort Fůt

akustika posl. místnosti panely Vicoustic - Varibass, Superbass-Extreme, Wave Wood, Poly Wood Fuser, Multifuser, Trap Fuser.

akustické rezonátory : Acoustic System rezonator - 1x Basic + 6x Silver   

přístroj pro optimální uzemnění celé sestavy : QRT:Kore6 + kabely QWIRE 

 

                                                                      

 

 

 

cesta pro lepší SEO