Pospěšte si a zaregistrujte se u sázkové kanceláře Mostbet v České republice a získejte bonus k prvnímu vkladu na sportovní sázení nebo online kasinové hry. Pěkný design, příznivé kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry dělají z této platformy jednu z nejlepších na světě. A hraní v mobilní aplikaci Mostbet vám umožní sázet ze smartphonu, ať jste kdekoli!

                                                          Pass logo       web výrobce ceník Pass Labs | TESTY A RECENZE|  

Xs150 cool

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

 

Řada X americké firmy Pass Labs přináší převratný koncept řešení špičkových audio zesilovačů. Klíčovou technologií je topologie obvodů, pojmenovaná autorem supersymetrie. Výsledkem je přibližně 1/100 zkreslení v porovnaní s původním nesupersymetrickým zesilovačem. Principem je kombinace výhod diferenciálního zapojení se souhlasným výskytem rušivých signálů v obou symetrických polovinách obvodu a tím jejich vzájemné vyrušení na výstupu. Tudy vede cesta k velkým výstupním výkonům a velmi malým zkreslením při zachování unikátního zvukového charakteru velmi jednoduchých zapojení. První komerční implementací byl předzesilovač Aleph P z roku 1994. Z téhož roku pochází i registrace patentu. Recenzenti časopisu Stereophile ohodnotili tento model zařazením do třídy A, což znamená cosi jako "lépe to již nejde". To se ostatně stalo dobrou tradicí firmy u všech doposud testovaných produktů! Výčet dalších význačných ocenění by byl opravdu hodně dlouhý. Jmenujme alespoň za všechny trojnásobné vítězství v kategorii nejlepší zesilovač roku časopisu Stereophile. Výsledkem evoluce je řada X poprvé používající princip supersymetrie pro výkonové zesilovače. Prvním byl nejvyšší model řady X1000 s hrdým výkonem 1000 W do zátěže 8 ohmů. Z něho jsou odvozeni ostatní zástupci nové řady. Liší se především výstupním výkonem a z toho plynoucí mechanickou konstrukcí.

 

Od ledna 2014 příchází Pass Labs a jeho hlavní konstruktér Nelson Pass s úplně novou sérií zesilovačú s označením .8 Všechny výkonové zesilovače se dle vyjádření Nelsona Passe vyznačují znatelně lepším zvukovým projevem oproti dosavadní modelové sérii. Hlavní konstruktérské změny měly za cíl nižší zpětnou vazbu, nižší zkreslení, větší otevření do třídy A za použití nových vykonových tranzistorů, což se projevuje větší stabilitou do všech zátěží, nemalé změny doznalo taktéž vstupní napájecí obvody a použití větších chladičů po stranách. Celý koncept bezesporu čerpal s referenčních dělených zesilovačů třídy Xs, které jsou v současné době  považovány jako jedny s nejlepších zesilovačů na světě!

 Nová série Pass Labs X.8 trvale v Naim studiu k poslechu !

Pass Labs prezent

 

 

Pass Cryo Silver

 

Ukázky  použití zesilovačů Pass Labs v praxi :

Pass labs XS + Magico + NORDOST Valhalla 2

 

Pass Labs Magico valhalla 2

Pass Labs X 600.5 + TAD Reference One

Pass TAD web 

Pass Labs XS + Wilson Alexandria + Nordost Valhalla  

 1 paaas wilson web 

Pass Labs X 600.8 + Wilson Sasha + Nordost Valhalla

2 Pass Wilson web

Pass Labs X 350.5 +  XP30 + Focal  Maestro

3 Pass Focal Maestro Utopia web

  

 Pass bomba

Pass Labs + MBL

MBL Pass Labs web

                                                 Pass Labs XS 300 + Focal Maestro                                                       Pass Labs X 600.5 + Dynaudio Consequence

                Pass Focal web maly Pass-Consequence- web 2

 

 

Pass Labs + Dynaudio

Pass Dynaudio 2

                                                  Pass Labs XS + XP 30 + Dynaudio C4                                                  Pass Labs X 150.5 + XP10 + Dynaudio Saphire

                                             Pass Labs Dynaudio C4 maly web  Pass Saphire maly
                                                                  Pass Labs x 100.5 + BW Nautilus 801  
                                              Pass 100.5 BW Nautilus 801 web maly Pass Avalon web maly
   

 

                           

 

 

 

 

cesta pro lepší SEO