Pospěšte si a zaregistrujte se u sázkové kanceláře Mostbet v České republice a získejte bonus k prvnímu vkladu na sportovní sázení nebo online kasinové hry. Pěkný design, příznivé kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry dělají z této platformy jednu z nejlepších na světě. A hraní v mobilní aplikaci Mostbet vám umožní sázet ze smartphonu, ať jste kdekoli!

 

QRT-Logo-2       web výrobce ceník NORDOST| TESTY A RECENZE

 

 quantum WEB Quantum POUZITI

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

 

 

Quantum Resonant Technology (dále QRT) je výzkumná a vývojová firma sídlící v Santa Monica, ve státě California, USA,   zabývající se dlouhodobě vývojem prostředků pro kritické aplikace zpracování a přenosu signálů jako např. elektronické prostředky zobrazovací techniky a lékařské přístroje. Distribuci všech produktů této firmy zastřešuje NORDOST.


Používá k tomu mimo jiné také vlastní unikátní průlomovou technologii umožňující významnou redukci ovlivňování elektronických přístrojů všudypřítomným elektromagnetickým polem.

Vzhledem k rychle narůstajícímu zamoření elektronickým smogem (všudypřítomné energetické sítě, terrestrické i satelitní vysílání, translační body mobilních telefonních sítí, bezdrátová řešení inteligentních domů a bytů, narůstající počet elektrických spotřebičů v domácnostech a bytových domech, stmívače světla, wifi, bluetooth, policejní i „pirátské“ radarové prostředky, …) už se elektrické a elektromagnetické rušení možná trochu nečekaně zařadilo také mezi zásadní faktory limitující kvalitu reprodukce hudby a zvuku vůbec, a to jak v domácích podmínkách, tak zejména v některých   profesionálních aplikacích, jako jsou například nahrávací studia, zejména   studia produkující nahrávky s vysokým rozlišením.
Firma QRT v součinnosti s firmou Nordost vyvinula a na trh jejím prostřednictvím uvedla originální prostředky, které ovlivňováním elektrických a magnetických polí dovolují zřetelně zvýšit kvalitu reprodukce obrazu a zvuku.
První výsledky této spolupráce se promítly už do známé ale dnes už nevyráběné rozvodné jednotky Nordost THOR, která už používala 1.generaci modulu pracujícího tímto způsobem, současná generace těchto produktů už nese značku QRT a Nordost je jejím globálním distributorem.
Nové produkty mají podobu rozvodných lišt QB4 a QB8 (podle počtu výstupních zásuvek) nebo průchozích jednotek Qx2 a Qx4 (podle počtu základních funkčních modulů v nich instalovaných), označovaných jako stabilizátory elektromagnetického pole. Použité moduly jsou už moduly 2.generace.
Principy jejichž využitím tyto produkty působí a technické detaily těchto produktů výrobce prozatím nezveřejnil, připravuje se ale publikace výsledků objektivních testů. Předběžně se uvádí měřitelné snížení akustického šumu o 15% nebo zlepšení sytosti barev u tv displejů o 16%. Na základě vlastní zkušenosti však můžeme potvrdit, že účinek dosahovaný správnou aplikací těchto produktů je velmi zřetelný.
Jednotka je vybavena vstupem a výstupem a zařazuje se do hlavního napájecího přívodu k (např.)hifi sestavě a případně i do přívodů vybraných jednotlivých komponentů.
Program QRT byl také v  roce 2011 nově doplněn QRT Qv2 AC Line Harmonizer,později QRT Qk1,   velmi užitečné produkty radikálně zlepšující kvalitu síťového napětí a potažmo kvalitu reprodukce zvuku a obrazu připojených přístrojů.
Efekt je naprosto evidentní a navíc kumulativní, při použití více kusů tohoto cenově celkem přístupného doplňku tedy účinek úměrně narůstá. Qv2, Qk1,  se ideálně doplňuje se stabilizátory elektromagnetického pole Qx2 resp Qx4 a lištami QB4 resp QB8

Všechny výše uvedené  modely máme na skladě a jsou pro vážné zájemce k dispozici pro zapůjčení a vyzkoušení v jejich specifických podmínkách.

Podrobné informace o špičkových produktech QRT naleznete na .http://www.nordost.com/qrt-power-products.php

cesta pro lepší SEO