Pospěšte si a zaregistrujte se u sázkové kanceláře Mostbet v České republice a získejte bonus k prvnímu vkladu na sportovní sázení nebo online kasinové hry. Pěkný design, příznivé kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry dělají z této platformy jednu z nejlepších na světě. A hraní v mobilní aplikaci Mostbet vám umožní sázet ze smartphonu, ať jste kdekoli!

 

                                                      web výrobce ceník ASI | TESTY A RECENZE

Asi uvod

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

 

       | web výrobce ceník Dynaudio | TESTY A RECENZE|

Není důležité, jestli raději posloucháte  jazz, pop, rock, vážnou hudbu nebo nejnovější filmové zvukové surroundové efekty. Není ani důležité, jestli zdroj nebo formát je CD, DVD, Internet, rádio nebo vinyl. Vyváženost a přirozenost zvukové reprodukce je to, co určuje, zda pouze slyšíte zvuk nebo opravdu prožíváte a cítíte hudbu. K dosažení tohoto stupně poslechu Dynaudio používá  inovacie a zkušenosti ze svého  vlastního  technologického vývoje, a tím dělá Dynaudio produkty odlišné od ostatních reprosoustav.

V současné době firma Dynaudio vyrábí modelové řady DM, Excite, Xeo, Contour , Confidence , Evidence Temptation Platinum Master, Consequence UE, SUB.

Dynaudio

 
 

evidence platinum 2

 

 Harbeth logo       web výrobce ceník HARBETH| TESTY A RECENZE|

 

Alan Shaw Harbeth 

Alan Shaw - majitel a konstruktér firmy Harbeth v jedné osobě u zcela nového modelu HL5-plus, který právě připravuji ve studiu k poslechu. Jistě to bude obrovský svátek, kdo neuslyší, neuvěří... :)

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

KEF logo web1web výrobceceník KEF | TESTY A RECENZE|

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podAnglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.obě (soliterní provedení ozvAnglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradAnglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.icí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení po

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

d označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.učnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jAnglický výrobce KEF s více než pkef muon ross lovegrove 1adesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.achta apod.

naim

 

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete velké množství informací, které budou průběžně aktualizovány.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, rád Vám poradím.

 

 

Jsem jiný - jsem jedinečný. Tak by mohlo znít motto firmy Naim Audio. Její zesnulý zakladatel Julian Vereker obdržel v polovině devadesátých let řád Britského impéria (MBE) za celoživotní práci v oblasti audio elektroniky a za velké exportní úspěchy, které řadí firmu Naim mezi nejúspěšnější highendové audio firmy.

| CENÍK NAIM AUDIO | TESTY A RECENZE

Naim MUSO.

muso WHF-Award

Na stránkách se pracuje...

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře  nebo telefonicky, rádi Vám poradíme.

 nordost       web výrobce ceník NORDOST | TESTY A RECENZE|

 

 

 

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete velké množství informací, které budou průběžně aktualizovány.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, rád Vám poradím.

 

 

 

 

Nordost Tyr 2 - 1.místo magazínu Hi-Fi voice.

V pravidelné anketě online hi-fi magazínu Hi-Fi Voice, čtenáři udělili jako produkt roku v kategorii "KABELY"  1. místo signálovým a reproduktorovým kabelům  Nordost TYR 2.

 

 

TYR 2 Hifi voice

 

nordost odin - uvod web

Stránku teprve připravujeme....navštivte nás později, děkujeme za pochopení.

 

                                                          Pass logo       web výrobce ceník Pass Labs | TESTY A RECENZE|  

Xs150 cool

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

 

Řada X americké firmy Pass Labs přináší převratný koncept řešení špičkových audio zesilovačů. Klíčovou technologií je topologie obvodů, pojmenovaná autorem supersymetrie. Výsledkem je přibližně 1/100 zkreslení v porovnaní s původním nesupersymetrickým zesilovačem. Principem je kombinace výhod diferenciálního zapojení se souhlasným výskytem rušivých signálů v obou symetrických polovinách obvodu a tím jejich vzájemné vyrušení na výstupu. Tudy vede cesta k velkým výstupním výkonům a velmi malým zkreslením při zachování unikátního zvukového charakteru velmi jednoduchých zapojení. První komerční implementací byl předzesilovač Aleph P z roku 1994. Z téhož roku pochází i registrace patentu. Recenzenti časopisu Stereophile ohodnotili tento model zařazením do třídy A, což znamená cosi jako "lépe to již nejde". To se ostatně stalo dobrou tradicí firmy u všech doposud testovaných produktů! Výčet dalších význačných ocenění by byl opravdu hodně dlouhý. Jmenujme alespoň za všechny trojnásobné vítězství v kategorii nejlepší zesilovač roku časopisu Stereophile. Výsledkem evoluce je řada X poprvé používající princip supersymetrie pro výkonové zesilovače. Prvním byl nejvyšší model řady X1000 s hrdým výkonem 1000 W do zátěže 8 ohmů. Z něho jsou odvozeni ostatní zástupci nové řady. Liší se především výstupním výkonem a z toho plynoucí mechanickou konstrukcí.

 

Od ledna 2014 příchází Pass Labs a jeho hlavní konstruktér Nelson Pass s úplně novou sérií zesilovačú s označením .8 Všechny výkonové zesilovače se dle vyjádření Nelsona Passe vyznačují znatelně lepším zvukovým projevem oproti dosavadní modelové sérii. Hlavní konstruktérské změny měly za cíl nižší zpětnou vazbu, nižší zkreslení, větší otevření do třídy A za použití nových vykonových tranzistorů, což se projevuje větší stabilitou do všech zátěží, nemalé změny doznalo taktéž vstupní napájecí obvody a použití větších chladičů po stranách. Celý koncept bezesporu čerpal s referenčních dělených zesilovačů třídy Xs, které jsou v současné době  považovány jako jedny s nejlepších zesilovačů na světě!

 Nová série Pass Labs X.8 trvale v Naim studiu k poslechu !

Pass Labs prezent

 

 

Pass Cryo Silver

 

Ukázky  použití zesilovačů Pass Labs v praxi :

Pass labs XS + Magico + NORDOST Valhalla 2

 

Pass Labs Magico valhalla 2

Pass Labs X 600.5 + TAD Reference One

Pass TAD web 

Pass Labs XS + Wilson Alexandria + Nordost Valhalla  

 1 paaas wilson web 

Pass Labs X 600.8 + Wilson Sasha + Nordost Valhalla

2 Pass Wilson web

Pass Labs X 350.5 +  XP30 + Focal  Maestro

3 Pass Focal Maestro Utopia web

  

 Pass bomba

Pass Labs + MBL

MBL Pass Labs web

                                                 Pass Labs XS 300 + Focal Maestro                                                       Pass Labs X 600.5 + Dynaudio Consequence

                Pass Focal web maly Pass-Consequence- web 2

 

 

Pass Labs + Dynaudio

Pass Dynaudio 2

                                                  Pass Labs XS + XP 30 + Dynaudio C4                                                  Pass Labs X 150.5 + XP10 + Dynaudio Saphire

                                             Pass Labs Dynaudio C4 maly web  Pass Saphire maly
                                                                  Pass Labs x 100.5 + BW Nautilus 801  
                                              Pass 100.5 BW Nautilus 801 web maly Pass Avalon web maly
   

 

                           

 

 

 

 

 

QRT-Logo-2       web výrobce ceník NORDOST| TESTY A RECENZE

 

 quantum WEB Quantum POUZITI

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

 

 

Quantum Resonant Technology (dále QRT) je výzkumná a vývojová firma sídlící v Santa Monica, ve státě California, USA,   zabývající se dlouhodobě vývojem prostředků pro kritické aplikace zpracování a přenosu signálů jako např. elektronické prostředky zobrazovací techniky a lékařské přístroje. Distribuci všech produktů této firmy zastřešuje NORDOST.


Používá k tomu mimo jiné také vlastní unikátní průlomovou technologii umožňující významnou redukci ovlivňování elektronických přístrojů všudypřítomným elektromagnetickým polem.

Vzhledem k rychle narůstajícímu zamoření elektronickým smogem (všudypřítomné energetické sítě, terrestrické i satelitní vysílání, translační body mobilních telefonních sítí, bezdrátová řešení inteligentních domů a bytů, narůstající počet elektrických spotřebičů v domácnostech a bytových domech, stmívače světla, wifi, bluetooth, policejní i „pirátské“ radarové prostředky, …) už se elektrické a elektromagnetické rušení možná trochu nečekaně zařadilo také mezi zásadní faktory limitující kvalitu reprodukce hudby a zvuku vůbec, a to jak v domácích podmínkách, tak zejména v některých   profesionálních aplikacích, jako jsou například nahrávací studia, zejména   studia produkující nahrávky s vysokým rozlišením.
Firma QRT v součinnosti s firmou Nordost vyvinula a na trh jejím prostřednictvím uvedla originální prostředky, které ovlivňováním elektrických a magnetických polí dovolují zřetelně zvýšit kvalitu reprodukce obrazu a zvuku.
První výsledky této spolupráce se promítly už do známé ale dnes už nevyráběné rozvodné jednotky Nordost THOR, která už používala 1.generaci modulu pracujícího tímto způsobem, současná generace těchto produktů už nese značku QRT a Nordost je jejím globálním distributorem.
Nové produkty mají podobu rozvodných lišt QB4 a QB8 (podle počtu výstupních zásuvek) nebo průchozích jednotek Qx2 a Qx4 (podle počtu základních funkčních modulů v nich instalovaných), označovaných jako stabilizátory elektromagnetického pole. Použité moduly jsou už moduly 2.generace.
Principy jejichž využitím tyto produkty působí a technické detaily těchto produktů výrobce prozatím nezveřejnil, připravuje se ale publikace výsledků objektivních testů. Předběžně se uvádí měřitelné snížení akustického šumu o 15% nebo zlepšení sytosti barev u tv displejů o 16%. Na základě vlastní zkušenosti však můžeme potvrdit, že účinek dosahovaný správnou aplikací těchto produktů je velmi zřetelný.
Jednotka je vybavena vstupem a výstupem a zařazuje se do hlavního napájecího přívodu k (např.)hifi sestavě a případně i do přívodů vybraných jednotlivých komponentů.
Program QRT byl také v  roce 2011 nově doplněn QRT Qv2 AC Line Harmonizer,později QRT Qk1,   velmi užitečné produkty radikálně zlepšující kvalitu síťového napětí a potažmo kvalitu reprodukce zvuku a obrazu připojených přístrojů.
Efekt je naprosto evidentní a navíc kumulativní, při použití více kusů tohoto cenově celkem přístupného doplňku tedy účinek úměrně narůstá. Qv2, Qk1,  se ideálně doplňuje se stabilizátory elektromagnetického pole Qx2 resp Qx4 a lištami QB4 resp QB8

Všechny výše uvedené  modely máme na skladě a jsou pro vážné zájemce k dispozici pro zapůjčení a vyzkoušení v jejich specifických podmínkách.

Podrobné informace o špičkových produktech QRT naleznete na .http://www.nordost.com/qrt-power-products.php

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

TADL logo

 

 |web výrobce ceník TAD| TESTY A RECENZE |

 

 

Pro více informací navštivte prosím náš nový web www.amarockstudio.cz   kde naleznete veškeré informace, které budou průběžně aktualizovány. 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na tel 777 601 851, rád Vám poradím.

 

TAD Ref 1 upraveny

Strana 1 z 2

cesta pro lepší SEO