V pravidelné anketě online hi-fi magazínu Hi-Fi Voice, čtenáři udělili jako produkt roku v kategorii "KABELY"  1. místo signálovým a reproduktorovým kabelům  Nordost TYR 2. Všem bych chtěl tou cestou poděkovat za přízeň a hlasy které jste v anketě věnovali. Zároveň mohu prozradit, že s těmito kabely a mnoha dalšími výrobky se budete moci seznámit na blížící se výstavě audiovizuální techniky AUDIO VIDEO SHOW

 

TYR 2 Hifi voice novinky

Zároveň bych Vám rád představil dlouho očekávanou  NOVINKU - síťový kabel Nordost TYR2, který rozšířil rodinku teprve v minulém roce a poznatky při vývoji tohoto kabelu čerpaly z modelové série Valhalla 2 a Odin.

Je zde použita shodně technologie Dual Mono-Filament, vodiče jsou 7 x 16 z bezkyslíkaté mědˇi čistoty 99,99999 a postříbřeny vrstvou 70 Micronů. Taktéž opláštění doznalo materiálových změn a tím byla zlepšena mechanická stabilita kabelu. Výsledné zlepšení bylo překvapením i pro vývojový team NORDOSTU !

Kabely máme skladem a již nemálo odvážlivců mělo možnost ve vlastní sestavě jejich zvukový přínos vyzkoušet. Výsledek? Spokojených uživatelů neustále přibývá :)

 

Tyr 2 Powercord novinky web 2

 

cesta pro lepší SEO